about me..

Dějepisář vlkodlak? O.o

10. září 2012 v 20:13 | Bummy

Pár dní sem tu nebyla. Proč? Máme za dějepisáře blba, kterej hned na začátek nandal několik estů. Zejtra píšem z PRAVĚKU!! Ten sme braly, no minule rok rozhodně ne a řek že je to opakování z minulýho roku :D! No chápete to? Není možno toto!! :P A proč ten vlkodlak? Tak jmenuje se Volf :D.. do ájiny vám to asi dojde ;P.

Jinak si můžete všimnout že je tu nový layout. Je od Mrs. Glowie, kterou asi většina z vás znáte ;). Je to strašně fajn hlka a já jí za ten lay mockrát děkuju!! :*
Tak mi držte palce na zejtra ať nějak tak napíšu ten zku**enej děják! :P
MAJTE SÁÁÁ, Bummy ♥ ;*

Today is saturday :).. What? O.o

1. září 2012 v 15:10 | Bummy
Ahojte.. Tak se nám ten první den v naší milovaný budově ukrutně blíží a všichni se strašně těšíme! :D
Vůbec se mi nikam nechce! Nejradši bych byla doma a třeba i ta 1, 2 hodinky učení nevadila.. Ale zase 5 dní v kuse strávené učením? Pff.. :D no co zmůžeme :D..

"Bejbyy".. aneb: to se dočteš ↓

30. srpna 2012 v 13:34 | Bummy
Nevím, co a jak se tu odehrálo za posledních takovejch 158 726 dní, co jsem tu nebyla, ale i tak mě to sem znovu přilákalo ;). Škola se neuvěřitelným tempem blíží a bohužel už vím i to, jaký budeme mít rozvrh. Nic horšího sem si snad ani přát nemohla (pro zvětšení klikni na obrázek)

Nesnesitelné hyce, neskončí svět jen díky suchu? :D

18. června 2012 v 18:08 | Bummy
Tak kolik to dnes máme stupňů :P? Menší rozpis počasí můžeš najít TU :D... sem drobet zašmějdila po netu a našla sem tento přehledný udávač stupňů Celsia ;)).
A jak to dnes přežíváte? U mně se dá říct, že napolo chcípám. Ani ve škole to dnes nikomu nešlo a to ani učitelům ne, což u náš se to dá pochopit, my teda jakože nemyslíme moc nikdy, ale učitelé? O.o :D Dneska sou všichni takový zdá se mi až "vyhecovaní" sluníčkem :D!
Já bych lehla a spala hezky v chladné přeince :**.. Tak se mi nikam nechce :D!

Mé kyčle skončily na úrovni invalidy.

17. června 2012 v 18:37 | Bummy
Čaute :))... Tak sem skončila.. :D nohy mě nehorázně bolí, teda kyčle :P. Mám to z tréninků (přesně nebudu říkat čeho..) a strašně mě to štve, protože teď budu jezdit po doktorech na rehabilitace jako idiot. Ale aspoň se vyhnu dvoum výletům se školou, kde se jde jen turistíka :D. To mě vcelku neba ;P. Doufám, že to dopadne dobře, protože nechci skončit jako člověk co nic nezmůže. Mám totiž převelice ráda sport :D :))!

Co se týče tohoto článku, tak je první na tomto blogu, když neberu nápovědu k blogu :D. Rozjela sem tu nevý blog, rotože ty blogy předešlé už mě omrzely (nikom nebudu říkat konkrétní minulou přezdívku ani minulý blog). Teda jako můžu říct, že teda snad to s tímhle blogem dobře dopadně no :P.

A jak užíváte předprázdninový čas? :) To je vždy ve škole nejlepčí. Až teda na to, že gumovat učebnice je taky dost náročný a docela únavný, protože já si tam píšu veškeré poznámky, které nemám v sešitu :D. To víte, to je "IN" :DD.. Heleďte lidstvo, razim ;)). Mějte se famfárově, Bummy ♥♥ :D

 
 

Reklama