Červen 2012

Nesnesitelné hyce, neskončí svět jen díky suchu? :D

18. června 2012 v 18:08 | Bummy |  about me..
Tak kolik to dnes máme stupňů :P? Menší rozpis počasí můžeš najít TU :D... sem drobet zašmějdila po netu a našla sem tento přehledný udávač stupňů Celsia ;)).
A jak to dnes přežíváte? U mně se dá říct, že napolo chcípám. Ani ve škole to dnes nikomu nešlo a to ani učitelům ne, což u náš se to dá pochopit, my teda jakože nemyslíme moc nikdy, ale učitelé? O.o :D Dneska sou všichni takový zdá se mi až "vyhecovaní" sluníčkem :D!
Já bych lehla a spala hezky v chladné přeince :**.. Tak se mi nikam nechce :D!

Mé kyčle skončily na úrovni invalidy.

17. června 2012 v 18:37 | Bummy |  about me..
Čaute :))... Tak sem skončila.. :D nohy mě nehorázně bolí, teda kyčle :P. Mám to z tréninků (přesně nebudu říkat čeho..) a strašně mě to štve, protože teď budu jezdit po doktorech na rehabilitace jako idiot. Ale aspoň se vyhnu dvoum výletům se školou, kde se jde jen turistíka :D. To mě vcelku neba ;P. Doufám, že to dopadne dobře, protože nechci skončit jako člověk co nic nezmůže. Mám totiž převelice ráda sport :D :))!

Co se týče tohoto článku, tak je první na tomto blogu, když neberu nápovědu k blogu :D. Rozjela sem tu nevý blog, rotože ty blogy předešlé už mě omrzely (nikom nebudu říkat konkrétní minulou přezdívku ani minulý blog). Teda jako můžu říct, že teda snad to s tímhle blogem dobře dopadně no :P.

A jak užíváte předprázdninový čas? :) To je vždy ve škole nejlepčí. Až teda na to, že gumovat učebnice je taky dost náročný a docela únavný, protože já si tam píšu veškeré poznámky, které nemám v sešitu :D. To víte, to je "IN" :DD.. Heleďte lidstvo, razim ;)). Mějte se famfárově, Bummy ♥♥ :D


nápověda k blogu..

17. června 2012 v 18:01 | Bummy

MENU

Když je v menu rubrika "about me..", což znamená "o mně", tak proč tam o tobě nejsou informace?
Tohle je to samé, jako když je v menu "about blog".
Není to myšleno jako něco o tom nebo o tévěci, ale spíše
něco jako můj deník apod.. jsoou to aktuální zprávy z mého života
popřípadě z života na blogu :)).


...

Kdyby něco nebylo jansé, tejte se zde ;))